KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103124
nr 1510 3124
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 88x118 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:07:41
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer